Меню

Квартири в новобудові від ЛДБК обирають за

Якість

Якість вища за ціну. Гарантії високих стандартів якості на всіх етапах будівництва: від проектування до здачі в експлуатацію.

Надійність

Будівельна компанія «ЛДБК» – це надійна фортеця для захисту ваших інвестицій. Завжди весь пакет дозвільних документів на будівництво.

Відповідальність

Завжди дотримуємося планових термінів будівництва.

Професійність

18 років на ринку нерухомості.

Екологічне житло в новобудові
Екологічність

Тільки червона керамічна цегла та сертифіковані будівельні матеріали. Все це – запорука Вашого здоров'я!

Сучасні квартири від ЛДБК
Енергозберігаючі технології

Комплексне застосування енергозберігаючих технологій забезпечує максимальне зниження втрат енергії в процесі експлуатації квартири та максимальну економію Ваших коштів в оплаті за комунальні послуги.

Місія

Будівництво якісного житла комфорт класу

Наші будівлі зведені на століття і їхня якість уже підтверджена часом. Створюємо житло, в якому намагаємося передбачити усі нюанси та потреби жильців, із найкращим оснащенням, яке не завдаватиме проблем в експлуатації.
Цінності
Команда LDBK

Команда

Ми завжди пам’ятаємо про те, що успіх нашої діяльності безпосередньо залежить від прагнення працівників підприємства бути найкращими у своїй галузі. Тому, в компанії ми створюємо такі умови, щоб кожен член нашої команди міг якомога повніше реалізувати свій особистісний, інтелектуальний і професійний потенціал. Компанія піклується про своїх людей, цінує їх здібності і заохочує ініціативу. Наші Люди – наша конкурентна перевага! Це дає нам змогу займати лідируючі позиції у своїй галузі і створювати якісний продукт.

Клієнти будинків

Клієнти

Нашою найважливішою цінністю є наші Клієнти. Вони - головні люди для нас. Мета нашої діяльності – поліпшити якість життя наших Клієнтів. Ми дивимося на світ очима наших Клієнтів, тому створюємо саме таке житло, яке повністю відповідає вимогам сьогоднішнього ринку. Ми прагнемо встановлювати довгострокові і дружні відносини з нашими Клієнтами. Їх добробут і успіх важливі для нас, як наші власні. І оглядаючись на нашу багаторічну історію, ми розуміємо, що обрали правильну позицію.

Партнери новобудов ЛДБК

Партнери

Ми цінуємо наших партнерів! Партнери – надійність нашого бізнесу. Тому, довгострокові стосунки, засновані на взаємовигідній співпраці, – це стиль нашої роботи. Ми будуємо партнерські стосунки на основі чесності, відкритості й взаємної підтримки. Ми відповідальні перед партнерами за своєчасне і точне виконання умов співпраці, чесну конкуренцію та розвиток надійних ділових стосунків. Наш професіоналізм і прихильність до загальнолюдських цінностей роблять нашу компанію привабливим і надійним партнером.

Переваги з нами

Врахувавши усі ваші побажання, ми БУДУЄМО комфортне житло саме ДЛЯ ВАС

Енергоощадність

Купити квартиру в новобудові від ЛДБК (Луцький домобудівельний комбінат) - вигідно. Комплексне застосування енергозберігаючих технологій забезпечує високі енергозберігаючі показники всіх будинків та суттєву економію в оплаті за комунальні послуги.

Інновації

«Завжди на крок попереду!» - наш принцип в застосуванні інноваційних технологій в житловому будівництві. Ми активно та комплексно застосовуємо передові технології та світовий досвід, підіймаючи кожен наступний проект на якісно вищий рівень.

Місце розташування об'єктів

Одним із елементів забезпечення комфортного життя сучасної людини є швидкий доступ до усіх важливих соціальних об’єктів. Саме тому, ми дуже ретельно обираємо місце розташування наших об’єктів і зводимо будинки в найкращих районах міста з розвиненою інфраструктурою. Наші будинки традиційно розміщені так, що поряд знаходяться магазини, садочки, школи, зупинки автотранспорту тощо. Все це забезпечує якісне і комфортне життя.

Якість

«Якість вища за ціну!» - головний принцип нашої роботи. Професіоналізм та відповідальність нашої команди - гарантія високих стандартів якості на всіх етапах будівництва від проектування до введення в експлуатацію.

Захист та впевненість

Наші клієнти захищені від будь – яких порушень та зловживань, які трапляються у сфері будівництва. Ми завжди маємо весь пакет дозвільних документів. Дотримуємося планових термінів будівництва та здачі в експлуатацію. Надаємо клієнту весь пакет документів для реєстрації права власності на квартиру.

Індивідуальність

Кожен проект наших будинків чітко продуманий до найменших деталей. Всі будинки від ЛДБК, збудовані за індивідуальними проектами, а планування квартир відповідають сучасним вимогам ергономіки.

Екологічність та здоров'я

Для будівництва житла обираємо лише сертифіковані будівельні матеріали, що гарантує їх екологічність та безпечність для вашого здоров’я. Всі наші будинки збудовані з червоної керамічної цегли. Висота стель у квартирах не менше 2,7 м, що забезпечує комфортне проживання у вашій оселі.

Безпека

З нами Ви у безпеці. В своїх проектах ми завжди передбачаємо системи безпеки: вхідна група в під’їзд обладнана електронними замками з чіпами та камерами відеонагляду, а до кожної квартири проведений кабель відеодомофону.

Наші відзнаки
Зв'язатися з менеджером
Наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 15 хв

Працюємо за програмою доступного кредитування житла єОселя на здані квартири за ставкою 3% на 20 років.